logotyp
Login

Náš příběh

Náš příběh - jedeme v tom s vámi, abyste do cíle dorazili rychleji

Náš příběh - jedeme v tom s vámi, abyste do cíle dorazili rychleji

Jestliže zakládáte firmu, nebo máte nějakou vizi do budoucnosti, na počátku máte mnoho plánů a nevidíte úskalí, která Vás mohou potkat na cestě za Vaším snem. Možná je to dobře, protože kdyby si lidé uvědomili, jaké překážky a nástrahy je mohou potkat, někdy by se do nového projektu ani nepouštěli. Kdo však vytrvá, dřív nebo později dorazí do cíle. I my jsme měli sny a vize, zpočátku jsme si však jejich realizaci představovali velmi zjednodušeně. Když  nemáte žádnou podporu, cesta k cíli je strastiplná a složitá. Naše zkušenost nás inspirovala k vytvoření firmy, která bude vaší oporou a pomůže Vám v začátcích i v průběhu rozvoje vašeho podnikání, poradí vám co dělat, aby se vaše firma rozvíjela a získala stabilní konkurenceschopný základ.

Je to již mnoho let, kdy jsme se rozhodli vybudovat stránky s komunitním portálem, s potápěčskou tématikou. Neměli jsme zkušenosti jaké máme dnes. Nevěděli jsme, co je třeba. Měli jsme jen vize a přesvědčení, že vše půjde snadno a my brzy budeme mít své vysněné stránky .

Zdlouhavé hledání a nekonečné čekání na náš projekt

Zdlouhavé hledání a nekonečné čekání na náš projekt

Bylo třeba najít vhodného programátora a domluvit se s ním na realizaci našich plánů. A zde jsme narazili na první problém. Peníze. Služby programátorů se pohybovaly okolo 80000-100000 Kč, což nebyla na tehdejší dobu zrovna levná záležitost. S tím jsme nepočítali. Nezbývalo než hledat dál. Tak jsme hledali. Hledali jsme a hledali, až jsme našli programátora, který byl alespoň o něco levnější. Požadoval cca 50000 Kč. Smířeni s myšlenkou, že levněji to zřejmě nepůjde, jsme uzavřeli smlouvu. A čekali jsme. Jenže někdy čekat nestačí, je třeba věci či lidi popostrčit, aby se vše začalo hýbat rychleji. Občas si připadáte jako mravenec, který se vlastní silou snaží popostrčit objemného slona. Někdy se Vám chce nadávat nebo brečet, když už vám síly docházejí a jste vděčni, když někdo přisedne na  dvojkolo a šlape chvíli za Vás.

Nepomohlo čekání, nepomohlo ani popostrkování. Po  měsících jsme měli jen webdesign a více jsme z programátora nedostali. Nic nebylo hotové a my jsme se pustili do dalšího hledání. Tentokrát na doporučení. A za smluvenou cenu „pouze“ 40000,- Kč. Věřili jsme v rychlý žádoucí výsledek. A zase jsme se spletli. Programátor se sice pustil do práce, programoval různé funkce, které však vzájemně nebyly kompatibilní a nepasovaly do sebe. Na stránky nebylo možné vložit ani prostý článek, nemluvě o fotogaleriích a dalších souborech. Uběhlo několik měsíců a my jsme stále navštěvovali programátora na jeho pracovišti a dohlíželi na něj, aby pracoval na našem projektu. Zdá se vám to nemožné? Taková byla naše vlastní zkušenost. Mezitím uběhl celý rok, začaly se používat jiné typy monitorů a v souvislosti s tím se změnily i designy www stránek. Náš původní webdesign nám byl najednou k ničemu, musel se předělat. Realizace našich stránek byla namáhavá a zdlouhavá záležitost.

Kam nás posunula naše zkušenost

Kam nás posunula naše zkušenost

A proto se zrodila myšlenka, že to dokážeme sami, lépe a levněji. Nejen s tvorbou webu pro nás samotné, ale i pro ostatní, kteří měli možná podobnou zkušenost. Prostě jsme chtěli pomoci snazší realizaci našich i vašich internetových projektů. Vznikla firma ALS-Euro, která na rozdíl od jiných konkurenčních firem myslí na Vaše pocity a potřeby. Nechceme tvořit rychle www stránky jako na běžícím pásu a nedohlédnout při tom za roh, co se děje s našimi produkty, jakmile opustí naši „výrobní linku“. Známe problémy, se kterými se setkáváte. Naším cílem není pouze rychlý finanční výdělek. Mezi námi a našimi klienty uzavíráme smlouvu řídící se naším sloganem „Jedeme v tom s Vámi“ Jsme připraveni nabídnout Vám již hotový produkt Velký Web. O tom, že Vaše www stránky mají všechny potřebné funkce se přesvědčíte sami, ještě před uzavřením smlouvy formou demo verze zdarma. Chceme, abyste nemuseli zažít to co my před několika lety, kdy jsme ani po roce úsilí zjednaných programátrů neměli funkční výsledek. Bohužel jak jsme se přesvědčili na příbězích našich zákazníků, ještě stále se to mnohým z Vás stává, že čekáte u konkurence na své - mnohdy poměrně jednoduché - webové stránky půl roku až rok.

Podpoříme Vás při vzniku www stránek , ale i později. Naší prioritou je dohlédnout na to, aby vám webové stránky přinášely užitek, takový, jaký si představujete. Pokud si od nás necháte zpracovat makretingovou strategii, nasměrujeme Vás potřebným směrem, aby vaše stránky prosperovaly. Nabídka našich služeb je velice rozsáhlá, na vše máme specialisty, a celá firma je navzájem provázaná, což nám umožňuje vidět věci komplexně. Táhneme s vámi za jeden provaz a předvídáme různé situace ještě dříve, než se vyskytnou. Svěřte se do naší péče. Nasedněte s námi na dvojkolo a my vám pomůžeme při šlapání do kopce. Podpoříme Vás, když budete unavení a vytížení, zahlceni tíhou starostí, nebo nebudete mít dostatek času vše vyřešit sami. Jedeme v tom s vámi již mnoho let.

Máte podobnou zkušenost jako my? Podělte se o ni.

Máte podobnou zkušenost jako my? Podělte se o ni.

Zajímáme se i o váš příběh. Cesta za vytvořením firmy a www stránek je mnohdy plná strastí a překážek. Podělte se s námi také o vaši zkušenost. Jaké překážky vás potkaly při tvorbě www stránek? Jak jste si poradili? Možná Vám někdo pomohl, přispěl cennou radou. Nebo problém stále řešíte a výsledek je v nedohlednu.

Ať už tak či onak, rádi si váš příběh přečteme. Vaše zkušenost pro nás může být cennou inspirací a dá nám podnět, jak naše služby vylepšit, abychom Vám, našim věrným klientům přinesli ještě více kvalitních služeb. Můžete nás kontaktovat pomocí formuláře pod článkem. Děkujeme Vám za spolupráci.

Tým ALS- Euro

Jaký je Váš příběh? Podělte se s námi o Vaši zkušenost.

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

WWW stránky zdarma - ano nebo ne ?

Vyplatí se provozovat web nebo eshop

Zvažujete si pořídit www stránky ZDARMA či eshop bez měsíčního paušálu? Mohou na Vás čekat nepříjemná překvapení - více informací zde.
Červenec / srpen 2016 tvorba www - právě připravujeme:
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice
- stránky pro advokátní kancelář
- webové stránky pro kominictví
- tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

Prezentace Vašeho bussinessu na profesionální úrovni:

www stránky

obrázek
Design je kreslen profesionálním grafikem.

Vytvoříme Vám také:

- internetové obchody
- design pro web
- logo a vizitky
- kompletní corporate identity
- bannery pro web
- letáky a plakáty
- hlavičkový papír
- reklamu na auto

Péče o Vás

Spolehlivý chod webových stránek a e-shopů

Jakou péči o webové stránky a e-shopy nabízíme - čtěte podrobnosti zde.

Reálné ceny !

ONLINE KALKULÁTOR TISKU

obrázek
V kalkulátoru si vyberete co, kolik a na co chcete tiskonout. Výslednek nám pošlete
a my tisk zjistíme.

ALS-Euro, s.r.o. - design, tvorba www stránek a e-shopu, internetové obchody.
Design pro web, návrhy loga, vizitky, letáky, tisk, grafické práce
chci nový design na web
chci nový web
chci logo, vizitky, letáky
chci nový e-shop
Reference www stránky
Reference eshopy
Reference loga
Reference letáky
Pošlete nám svoji představu
Proč www stránky od nás? ...V čem jsme jiní!

Created by © 2008-2018 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Úklidové služby - úklidová firma Friday, úklid kanceláří a obytných domů | Outdoor oděvy a turistické potřeby, obuv, vybavení